Giełda Odpadów

Portal recyclingcenter.pl to innowacyjna usługa, która pozwala łączyć w jednym miejscu interesy osób chcących pozbyć się odpadów oraz firm zajmujących się recyklingiem materiałowym.

W serwisie zamieszczane są ogłoszenia od prywatnych podmiotów, które chcą pozbyć się śmieci pochodzących z gospodarstwa domowego lub produkcji przemysłowej. Są to zarówno materiały biurowe, szkło, makulatura, jaki i substancje niebezpieczne lub wymagające utylizacji. Serwis pełni rolę giełdy odpadów. Dostęp do prezentowanych ofert mają firmy recyklingowe. Mogą one wybierać spośród anonsów tylko interesujące je oferty i wykorzystując zawarte w nich informacje kontaktować się bezpośrednio z ogłoszeniodawcami.

Giełda odpadów prezentowana za pośrednictwem serwisu recyclingcenter.pl pozwala właścicielom firm recyklingowych na szybkie znalezienie niezbędnych dla nich surowców. Pozwala to na dużą oszczędność czasu i zwiększenie tym samym zysków z prowadzonej działalności, które wiążą się ściśle z ilością przetworzonego surowca.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO