Giełda Surowców Wtórnych

Serwis recyclingcenter.pl to innowacyjne narzędzie, które pomaga osobom prywatnym chcących pozbyć się niestandardowych odpadów oraz firmom specjalizującym się w ich przetwarzaniu. Jak to działa? Osoba posiadająca domowe, biurowe lub przemysłowe śmieci po zalogowaniu się na stronie może dodać informację, w której zawiera dane o ilości posiadanych odpadów, ich rodzaju oraz preferowanym sposobie kontaktu w sprawie odbioru.

Dzięki ogłoszeniom zawierającym propozycje przekazania śmieci portal stanowi internetową giełdę surowców wtórnych. Anonse takie trafiają następnie do firm zajmujących się recyklingiem.

Firmy recyklingowe mają możliwość utworzenia konta, które uprawnia ich do natychmiastowego otrzymywania informacji o nowych ogłoszeniach. Mogą one również ustalić szczegóły dotyczące odpadów jakimi są zainteresowani. Usprawnia to znacznie cały proces i oszczędza czas przedsiębiorców. Dzięki naszej giełdzie surowców wtórnych firmy recyklingowe zyskują cenne źródło materiałów niezbędnych do prowadzenia działalności.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO