Odpady Wielkogabarytowe

Wśród śmieci produkowanych przez zwykłych obywateli wyróżnia się także odpady wielkogabarytowe. Wyróżnia je to, że ze względu na dużą wielkość nie mieszczą się one w standardowych pojemnikach na śmieci. Do odpadów wielkogabarytowych zaliczane są chociażby łóżka, tapczany, szafy, meble, dywany cy duże zabawki. Śmieci tego typu stanowią duży problem dla ich posiadaczy.

Firmy, które zajmują się ich wywozem w danych miastach lub gminach z reguły robią to zbyt rzadko. Możemy również sami dostarczyć takie odpady do specjalnych punktów zbiórki, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami jakie musimy ponieść za transport.

Rozwiązaniem takiej sytuacji jest portal recyclingcenter.pl. Serwis umożliwia zamieszczanie ogłoszeń za każdym razem kiedy chcemy pozbyć się odpadów wielkogabarytowych. Trafiają one natychmiast do zarejestrowanych firm recyklingowych, które mogą zainteresować się taką ofertą i samodzielnie odebrać od nas śmieci. W ten sposób możemy szybko i łatwo przekazać odpady do recyklingu i przyczynić się tym samym do ochrony środowiska naturalnego.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO